Ruch Światło-Życie Diecezji Drohiczyńskiej

„Nauczycielu gdzie mieszkasz? Chodźcie, a zobaczycie.”

Wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, aby troszczyć się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Z tej racji Duszpasterstwo Młodzieży naszej diecezji wraz z Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie po raz drugi zaprosiło na Adorację Najświętszego Sakramentu. Odbyła się ona w trzeci czwartek miesiąca (15 stycznia) w kaplicy seminaryjnej. Co miesiąc są zapraszani duszpasterze wraz z młodzieżą z poszczególnych dekanatów. Na pierwszą adorację przybyli przedstawiciele dekanatu siemiatyckiego (parafia WNMP), a na ostatnią z dekanatu drohiczyńskiego (przedstawiciele parafii: Drohiczyn, Miłkowice Maćki, Knychówek, Sawice) oraz dekanatu siemiatyckiego (parafia WNMP).

Temat przewodni wszystkich Adoracji zaczerpnięty został z ewangelii wg. św. Jana 1, 38-39 „Nauczycielu gdzie mieszkasz? Chodźcie, a zobaczycie.”

W kaplicy seminaryjnej przed Bogiem ukrytym w chlebie, za powołania prosili księża, klerycy i chłopcy z poszczególnych dekanatów. Natomiast dziewczęta są zapraszane o tym samym czasie do Siemiatycz, do Domu Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Zapraszamy na kolejne Adoracje Najświętszego Sakramentu w intencji powołań i powołanych. Terminy kolejnych adoracji: 26 lutego, 19 marca, 16 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca, 17 września, 15 października, 19 listopada, 17 grudnia.

z z1 z2 z3

Al. Grzegorz Konopacki

Możliwość komentowania jest wyłączona.